Spokojená žena nemá problém se sexem

spokojená žena

Psychologické výzkumy se shodují, že pokud je žena spokojená se svým okolím, není vystresovaná, žije v harmonii sama se sebou a je okolím jako taková přijímána v celé své přirozenosti, nemá problémy ani v sexuální oblasti. Ženská sexualita je mnohem více propojena s běžným životem a starostmi než mužská, která je spíše pudovou záležitostí.

Ve srovnání se zahraničními ženami jsou ty české na sebe příliš náročné. Nemají pomocnici na úklid, nákup, úkoly s dětmi či někoho, kdo jim vyvenčí v jejich nepřítomnosti psa. Přitom musí za pochodu zvládnout udělat papíry, zkontrolovat platby, složenky, vyřídit telefony, přitáhnout domů nákup, uklidit nádobí a uvařit večeři. Rozvíjejí svou vlastní kariéru a přitom se stihnou starat o rodinu. Možná se to zdá jako začarovaný kruh. Ale právě tady záleží hodně na tom, jakého má žena vedle sebe partnera. Není muž jako muž. Mužské sexuální touhy jsou zaměřené více na tělesné prožívání a ženské jsou více emocionální. Na to by muž, který chce mít doma pravidelný sex a spokojenou ženu, neměl zapomínat.

Co to znamená v praxi?

Že žena, kterou doma uvítá hromádka bot, aktovky, nádobí ve dřezu, počůraný pes, nutnost honem zapnout pračku, uvařit večeři, se bude těšit, až se večer osprchuje a zaleze do postele „spát“. Zatímco žena, kterou doma čeká alespoň sem tam připravená večeře. Květina jen tak z lásky a úcty k tomu všemu, co pro rodinu i svou kariéru dělá. O víkendu jí manžel pomůže umýt okna a jiné úkoly, které neváhá převzít. Taková žena sice bude fyzicky unavená, ale ne tolik, aby se dobrovolně zříkala sexu. Spokojená žena většinou se sexem problémy nemá. Zde nepatří jen pomoc v domácnosti, ale pochvala a úcta za to, co žena pro rodinu dělá. Pokud žena vidí, že je její práce ceněna, více jí to baví a dělá to s láskou. Přístup typu: „však jsi vdaná, je to tvá povinnost, jsi žena a musíš uklízet, já jsem muž a živitel a ty makej doma“…je železná kladka ke dveřím vedoucím do spokojeného sexuálního života. A klíč od té kladky je blíž, než by si muž pomyslel. Zkuste překvapit svou milou večeří, uklizeným bytem, napište s dětmi úkoly a budete mile překvapeni. Změna přístupu je tím nejlepším afrodisiakem pro vaši partnerku.

Fotografie publikována se svolením imagerymajestic Photography/ FreeDigitalPhotos.net

Autor: Gábina

Gábina
Jmenuji se Gabriela Kortová, narozena jsem ve znamení lva. Mezi moje koníčky patří psaní, kreativní činnost, sport. Jsem partnerka, maminka, teta, dcera, sestra, kamarádka, a když to situace vyžaduje, tak herečka. Mám ráda veselé a upřímné lidi.

Komentovat

Email nebude publikován. Požadovaná pole jsou označena *

*

Scroll To Top