Správný letní flirt? Známe jeho zásady!

Fotografie publikována se svolením photostock / FreeDigitalPhotos.net

Léto a dovolená je téměř dokonale stvořená k nějakému tomu letnímu flirtu. Slunce, dovolená, koupání, moře, večerní párty, to vše doslova vyzývá k letnímu flirtu. A upřímně, nic vám nezvedne sebevědomí tak, jako nějaký ten žhavý letní flirtík. K tomu je doslova stvořená dovolená, kdy se jedete bavit a doslova si užíváte pohledy místních krasavců, kteří vás doslova svlékají očima. Samozřejmě si neděláte žádné iluze, jen co dokouká na vás, ihned stočí pohled na jinou slečnu, ale proč si to prostě a jednoduše neužít? Vždyť je to doslova balzám na sebevědomí a vykouzlí nám to úsměv na tváři. Užít si žhavý flirt je skvělé a nemusíte přitom mít výčitky svědomí, i když jste zadaní. Poradíme, jak na to.

Žádné nároky

Když začínáte letní flirt, může to být jen jednorázová akce, ale z takovéhoto letního flirtu se může vyklubat i vztah na dlouhou dobu, na celý život. V první chvíli je proto dobré počítat raději s tím, že je to opravdu jen jednorázová akce. Pokud se to vyvrbí ve vztah, bude to pro vás jen příjemné překvapení. Pokud budete myslet na něco víc, můžete být poté na konci velmi zklamaní a vaše naděje splasknou. Smyslem flirtování je bavit se, užívat si, zasmát se a navodit příjemnou atmosféru. Vyšlete spíše signál, který je uvolněný a nezávazný, setkáte se tak s větším úspěchem, než když vysíláte signály, že chcete partnera na celý život.

Malý experiment

Léto symbolizuje volnost, svobodu a láká vás k tomu, abyste vyzkoušeli věci, které byste za normálních okolností určitě nevyzkoušeli. Spousta lidí už na dovolenou jedou s tím, že mají jasnou představu o tom, co vše chtějí vyzkoušet a mají jasnou představu taky o svém letním románku. Flirt tak vyhledávají s tím, že skončí po jedné noci. S tímto je potřeba počítat, ušetříte si tak mnoho zbytečných slz. Flirt může začínat nevinně, ale vždy se mějte na pozoru, nikdy nevíte, s kým máte tu čest a koho máte vedle sebe. Je určitě důležité chránit se před nechtěným těhotenstvím, ale také před pohlavně přenosnými chorobami. I když ten dotyčný vypadá jako vzor ctnosti, ve skutečnosti takový být nemusí.

Zadaní

Lidé, kteří vzájemně flirtují, mohou být i zadaní. Ne každý flirt nutně znamená to, že spolu skončíte v posteli. Pro ty, kteří jsou zadaní, flirt zapovězen není, můžete se usmívat, komunikovat, žertovat, vysílat pohledy. Zvláště ženám, které jsou se svým partnerem už delší dobu, to velmi prospěje. Někdo se o vás bude zajímat, chválit vás, budete pro něj žádoucí. A upřímně, které ženě by se tohle nelíbilo a nezvedlo jí sebevědomí? Tímto můžete do svého vztahu přivát nový vítr a zajetá partnerská rutina bude rázem pryč.

Důvěřuj, ale prověřuj!

Tohle přísloví mi vždycky říkávala moje babička. A platí i zde, při letním flirtu. K novým lidem se určitě chovejte přátelsky, to ano, ale je určitě dobré, abyste měli jistý odstup. Letní flirt je velmi lákavý, to ano, ale mít jej za každou cenu? Ať už s daným protějškem strávíte hodinu nebo letní noc, vždy mějte na paměti, že vedle vás je člověk, kterého neznáte, nevíte o něm zhola nic a to, co vám řekl, nutně pravda být nemusí! Flirtování totiž navozuje atmosféru, že se znáte, že o sobě víte dosti, ale není tomu tak. Vždy je proto dobré mít se na pozoru.

Sladký happyend

Je možné, že při letním flirtu poznáte lásku svého života. Pokud to tak cítíte oba, není důvod se tomu bránit a není důvod si to nedopřát. Vždyť co vy víte, třeba jste právě díky letnímu flirtu potkali toho pravého, který splňuje všechny vaše požadavky.

Fotografie publikována se svolením photostock / FreeDigitalPhotos.net

Autor: Zuzana

Komentovat

Email nebude publikován. Požadovaná pole jsou označena *

*

Scroll To Top