Svět plný šílenců

dieta

Občas nám zůstane rozum stát, nad některými výroky nebo i činy. A to i v běžném životě, pak si říkáme, kde ten Pepa přišel na tak blbý nápad? Věřte, že hranice šíleností neexistuje. A pokud ano, najdou se takoví, kteří jí běžně překračují. Pojďme se podívat na některé z nich.

Šílená móda a extravagance hnaná do krajnosti

Někteří lidé, chtějí ukázat, že jsou zkrátka jiní, než ostatní a tak si na pomoc vezmou odlišný oděv, spáchají na sobě šílený účes, tetování, make-up. Vedle takového člověka přemýšlíte, zda se ještě pořád nacházíte, na planetě „Země“ či jste ji už opustili a pátráte po tom, o jakou planetu se jedná? Nezřídka se stává, že „obyčejným“lidem začne pobyt vedle těchto šílených bytostí, připomínat jeden velký „ústav“.

Hotelový marketing

Není potřeba zdůrazňovat, že se jedná o docela slušnou konkurenci v oblasti hotelnictví. Proto se mnohé z nich, uchylují k různým tipům reklamy a marketingu. Jedním takovým příkladem, může být honba za senzací, kterou lze označit rovněž za pořádnou „šílenost“ v podobě prosklených záchodků v hotelu. Návštěvníkům hotelu, kteří zrovna sedí na „trůnu“ se nabízí otevřený výhled, což o to. Stejný výhled mají však i kolemjdoucí.

Vražedná dieta

Diety byly, jsou a budou stále nejdiskutovanější téma. Avšak „šílené“ typy diet, kterými se lidé chtěli dopracovat ke štíhlé postavě, mi rozum nebere.

Pořiďte si tasemnici

V 60. letech se v americkém tisku našly inzeráty, které propagují tasemnice v podobě pilulek Dr.Kwaka. Než někomu řeknete, že je tak hubený, jako by měl tasemnici, popřemýšlejte, zda si jí skutečně nenaordinoval.

Vatová pochoutka

Před jídlem se doporučuje sníst několik vatových tampónků a zapít vadou nebo si můžete rovnou dát jako hlavní chod několik menstruačních tampónů. Tato dieta se bohužel ukázala, jako smrtelná a nedávno jsem dokonce viděla film „Lehká jako dech, který přesně o tomto způsobu hubnutí pojednává.

Vzduch omaštěný větrem

Základem této diety je stravování se z „ničeho“. Původní název“ Kyslíková dieta“ vznikl z životního stylu. Z angličtiny znám, jako breatharianism  – živení se vzduchem. Ale pokud by vás přece jen přepadl hlad, můžete si dát sluneční energii, která je základním zdrojem životní síly. Tento způsob života propaguje americký The Breatharian Institute, který nabízí přednášky o učení, žít ze vzduchu. Cena je jen 10.000 dolarů. Kurzy vede jistý pán Wiley Brooks, který si tímto způsobem podnikání přišel na 25 milionů dolarů. Jen ze současnosti, jsou známy tři oběti, které této dietě podlehli a zemřeli.

Sbalte si pár švestek

V roce 1727 publikoval Thomas Short studii, která nesla název „Důvody a příznaky obezity. Zjistil, že lidé s nadváhou žijí nejčastěji v oblastech bohatých na vodní toky a bažiny. Jeho rada zněla: Přestěhujte se, do suchých oblastí. Pokud trpíte nadváhou a zvolíte pobyt v poušti věřím, že skutečně zredukujete svá kila navíc.

Fotografie publikována se svolením BrianHolm / FreeDigitalPhotos.net

Autor: Gábina

Gábina
Jmenuji se Gabriela Kortová, narozena jsem ve znamení lva. Mezi moje koníčky patří psaní, kreativní činnost, sport. Jsem partnerka, maminka, teta, dcera, sestra, kamarádka, a když to situace vyžaduje, tak herečka. Mám ráda veselé a upřímné lidi.

Komentovat

Email nebude publikován. Požadovaná pole jsou označena *

*

Scroll To Top