Tantra jako lék v neosobní sociální komunikaci a její vliv na skutečný život

tantra2patrisyu

Tantra nebo erotika

Možná patříte k těm odvážným, co už mají tento výjimečný zážitek v podobě tantrické masáže za sebou a dokonce si ji rádi dopřejete pravidelně. Nebo naopak stojíte na prahu touhy ji okusit a zbývá již udělat pouze poslední krok. Je třeba se uvolnit a dodat si odvahu, stojí to totiž za to. Zážitky jsou nepředatelné a musíte to zažít na vlastní kůži. Jestliže si kladete stále otázku, kde je rozdíl mezi tantrou a erotikou, hranice je velmi tenká. Tantra má nádech čistoty a porozumění, který upřednostňuje nad pouhým aktem vyvrcholení. Masér či masérka je zde pro vás, přichází rozvíjet svou vlastní intuici i empatii, stále se skrze vás otevírá a učí se bezpodmínečné lásce, kterou vám také nabízí.

Zapomeňte na předsudky

Naše rádoby křesťanstvím ovlivněná společnost je svázaná množstvím předsudků, příkazů, zákazů a falešných klišé, povyšování muže nad ženu s podvědomým pocitem, že erotika je vlastně cosi nečistého. Vryjte si místo toho do vašich představ cosi zvláštního, vzrušujícího, tajemného až mystického a vyměňte to konečně za utkvělý pocit podivnosti, nemravnosti a zvrhlosti. Udělejte poslední krok a vstupte, totálně vás to osvobodí. Zvolte si vlastní tempo, a pokud se hned napoprvé nedostanete až k intimním partiím, nevadí, vždycky máte právo říci stop. Pokud tam ale nedojdete, určitě se znovu vraťte a dodělejte, co jste začali. Byla by totiž neskutečná škoda, vzdát to před vrcholem a nedopřát si to, co vám právem náleží.

Pocity mýma očima

V mých očích je tantrická masáž plná něhy, porozumění a lásky. Dokáže léčit, osvobozovat a dovést vás až k sebepoznání. Je pokaždé jiná, jedinečná a plná překvapení i smyslnosti. Plyne si pozvolna po dráze duše i těla, které spojuje v neskutečném souznění. Musíte odhodit stud a provinění. Nepochopitelný pocit viny, kterým ve velké míře všichni trpíme, a nejvíce se to týká žen. Každý z vás má právo jít na tantrickou masáž a stejně tak ji může prožívat jinak a po svém. Pro někoho je hlubokým uvolněním a relaxací, které vám ve své síle dokáže navodit takovou úlevu, že vám až vžene slzy do očí. Jiným pomůže na chvíli vystoupit z rozjetého vlaku, zbavit se starostí i povinností a oddat se kouzlu přítomného okamžiku. Dokáže vás dovést do stavu meditace, totálně odzbrojit a ohromit skutečností, jak je možné vnímat vlastní tělo a prožívat svou sexualitu novým způsobem.

Upevněte si sebevědomí

Tantrická masáž je rituál oslavující vaši osobnost a individualitu. Naprostý výraz úcty k vašemu tělu, ale i duši. A právě nejvíce na duši cítíme tíhu, kterou si sebou životem neseme, tu spoustu šrámů, bolesti zatlačené až do morku kostí tak, aby nevyplula na povrch. Zranění, které v nás hluboko dřímá a nevyléčí jej nic jiného než léčba láskou k sobě samému, pohlazením a absolutním sebepřijetím. Na této dlouhé cestě k sobě samotnému vám pomůže právě tantrická masáž. Potírání fyzického těla jen bolest prohlubuje. Jakmile budete mít po masáži, budete se cítit jako znovuzrození a rozzáření, celý zkrásníte a rozkvetete.

Bez omezení

Při tantrické masáži se citlivě pracuje se sexuální energií, která se rozvádí do celého těla. Zde vás léčí a naplňuje novou vitalitou a inspirací. Tantrická masáž nevynechává ani intimní partie a tato zkušenost, kdy se vás masérka jemně dotýká právě i na intimních místech bez jakéhokoliv očekávání, je vysoce osvobozujícím zážitkem. Odhodíte naučené zvyky a najednou dokážete vnímat svou přirozenost a prožívat svou sexualitu v naprostém uvolnění. Nebudete se rozptylovat očekáváním a požadavky vašeho partnera a konečně se budete soustředit pouze na sebe a své prožitky.

Image courtesy of patrisyu at FreeDigitalPhotos.net

Autor: admin

Komentovat

Email nebude publikován. Požadovaná pole jsou označena *

*

Scroll To Top