Tipy pro krásné a svůdné nohy

nohy

Léto je tu a každá z nás chce mít krásné a svůdné nohy, kterými oslníte své okolí. Jaké ale podniknout kroky a procedury, abychom dosáhli úžasného výsledku a nevysáli své peněženky? Přinášíme vám pár zaručených tipů!

1. Co s modřinami?

K modřinám můžete přijít každý den a při jakékoliv činnosti. Vyléčit je rychle je ale mnohem těžší. Nejenže modřiny bolí, nevypadají hezky. Jak vlastně modřina vzniká? Vlivem nárazu dojde k poškození cév v místě poranění a „vylití krve“ pod kůží, což vytvoří modřinu. Nejrychleji se jí zbavíte, když budete na modřinu přikládat ocet smíchaný s teplou vodou, nebo rozdrťte petrželové listy na místo modřiny a zakryjte gázou například přes noc. Tyto babské rady pomohou celý proces hojení urychlit.

2. Odstraňte zatvrdlou kůži

Horkou pěnivou koupel si můžete dopřát nejen z důvodu samotné relaxace, ale také z důvodu odstranění staré ztvrdlé kůže. Nechte svou kůži pořádně „změkčit“ pobytem ve vaně a poté ztvrdlou kůži odstraňte za pomocí pemzy. Tu seženete v každé drogerii za pár korun.

3. Opálení je sexy

Snědé nohy jsou nejen krásné na pohled, ale mohou vám i opticky prodloužit nohy. To se hodí zejména ženám menšího vzrůstu. Nemusíte proto ale trávit veškerý svůj čas na slunci a spálit se nebo si přivodit nějaké zdravotní problémy. Postačí vám i samoopalovací krém nebo tónovací tělové mléko.

4. Věnujte čas i pravidelné depilaci

Hladké oholené nohy jsou základ! Někteří by vám sice řekli, že přírodní je více přirozené a přitažlivější, ale určitě to nebudou muži, ale spíše ženy z řad feministek. Udržujte se pravidelně, a pokud Vás časté holení nebaví a nebojíte se bolesti, zkuste vosk např. značky Veet nebo elektrické epilátory, díky kterým chloupky vytrhnete i s kořínkem a nohy budou hladké delší dobu.

5. Použijte barvy

Je léto, ideální prostor pro využití barev. Udělejte si pedikúru a nezapomeňte nehty nalakovat veselými barvami. Pokud jste spíše konzervativní, zvolte dekor francouzské manikúry.

6. Nebojte se odvázat a použít i šperky

V létě je jediná příležitost pro vás odhalit své přednosti na veřejnosti. Nebojte se dodat svůdnost a šmrnc za pomoci šperku či levnější varianty – bižuterie. Dejte si prstýnek na nohy nebo jemný náramek. Pokud o sebe budete dbát a ukážete, jaké máte krásné nohy. zaručeně si vás pak opačné pohlaví všimne a bude vás chtít více poznat, jelikož je bude zajímat, jak vypadají další části vašeho těla.

Fotografie publikována se svolením marin/FreeDigitalPhotos.net

 

Autor: Jana Havlíčková

Jana Havlíčková

Komentovat

Email nebude publikován. Požadovaná pole jsou označena *

*

Scroll To Top