Trendy v lakování nehtů

nehty

Pěstěné a upravené ruce, jsou to, co uvidí každý na první pohled či podání ruky. Mezi nejdůležitější kroky, které vedou k pěstěným rukou, patří pravidelné krémování rukou, zapilované nehty a upravená kůžička. Co se týká zdobení nehtů, záleží na vkusu každého člověka. S nehty je to stejné, jako s oblékáním, make-upem nebo volbou obuvi. Vždy nám to napoví něco, o tom člověku. Společně se podíváme na různé styly upravování a lakování nehtů.

Ombre

Pod tímto stylem si představíme trendy v účesech, kdy se jedná o barvu vlasů, která je nahoře tmavá a dole zesvětlená. V úpravě nehtů se jedná o podobný styl. Na nehet se nanáší dvě barvy tón v tónu. Na celý nehet naneseme světlou barvu a necháme zaschnout. Po zaschnutí naneseme na konce nehtů tmavý odstín, podobně jako u francouzské manikúry. Opět necháme zaschnout. Na houbičku, kterou používáte na make-up, nebo kousek kuchyňské houbičky obtiskněte tmavý lak a opatrně naneste na nehet v místě, kde vidíte konec tmavého laku. Vznikne tím průběžný přechod ze světlého odstínu do tmavého. Konce nehtů můžete přelakovat ještě třpytkami.

Francouzská manikúra

Francouzská manikúra je žádaná už delší dobu. Jak v klasické podobě kterou všichni známe, tak v různě barevných variacích.

Metoda Shelac

K této metodě je zapotřebí použití UV lampy, kdy se lak nechává vytvrdit. Díky této metodě zíkáte brilantní lak na nehty, který vydrží až tři týdny bez olupování. Jeho odstranění je šetrné a mezi další výhodu tohoto stylu patří, že si takto můžete vypěstovat své krásné a dlouhé nehty.

Natural lakování

Tuto metodu si oblíbí milovnice přírodního stylu. V make-upu je tento styl znám, jako tzv. nahé líčení. U nehtů se jedná o lakování perleťovými, světle růžovými, tělovými, béžovými laky na nehty. Aby výsledek byl, co nejjemnější a nejpřirozenější. Hlavním znakem, je upravený a pěstěný nehet, začištěná kůžička nehtů a pouze sjednocený nehet, do světlých odstínů.

Fotografie publikována se svolením marin / FreeDigitalPhotos.net

Autor: Gábina

Gábina
Jmenuji se Gabriela Kortová, narozena jsem ve znamení lva. Mezi moje koníčky patří psaní, kreativní činnost, sport. Jsem partnerka, maminka, teta, dcera, sestra, kamarádka, a když to situace vyžaduje, tak herečka. Mám ráda veselé a upřímné lidi.

Komentovat

Email nebude publikován. Požadovaná pole jsou označena *

*

Scroll To Top