Tričko – základ každého šatníku

tričko

Dalo by se říci, že tričko patří stejně, jako spodní prádlo k základnímu oblečení, které má doma úplně každý. Jsou příjemných materiálů a využívají se, ve všech oblastech života. Jako domácí úbor, na spaní, sportování, volnočasové aktivity, módní hit, ale i pracovní část oděvu. Buď si je kupujeme sami, nebo je dostáváme. Tričko je i vhodným dárkem, který nemusí postrádat ani vtip.

Tričko podle povahy

Ať už dámské či pánské tričko může ladit s povahou svého nositele. Existují totiž trička s vtipným potiskem, která navrhují šikovní čeští grafici. Takové tričko si může koupit jak jednotlivec, tak prodejna zabývající se prodejem originálních až extravagantních oděvů. Mnohdy si stejná trička pořizují i jednotlivé kluby. Tak či tak pokud chcete vybočit z řady a trochu se blýsknout něčím nevšedním, pak jsou to právě trička s vtipným potiskem. V kolekci těchto vtipných triček najdete neokoukané motivy, které zajisté pobaví vaše okolí. Mimo zajímavých a legračních obrázků mohou být doplněny o texty.

Tričko a mikina tvoří nerozlučný pár

Mimo triček je možné si opatřit neméně zajímavé a kvalitní mikiny, které využijete kdykoliv během roku. Za chladných letních večerů vás dlouhý rukáv a kapuce ochrání nejen před chladem, ale i nepříjemným hmyzem. Tričko a mikina bezpochyby tvoří nerozlučný pár. Výhodou tohoto oblečení je, že poskytují nejvyšší komfort a pohodlí. Nejlepší na tom všem je, že si můžete vybrat oblíbenou barvu trička či mikiny a obrázek, který vás nejvíce oslovil nechat natisknout. Pokud přemýšlíte nad originálním dárkem, pro kamaráda, přítelkyni, sourozence a kohokoliv jiného, zkustetrička úderné tričko, které pobaví a potěší zároveň.

Komu jsou vtipná trička určená

Všem, kteří chtějí nějakým způsobem pobavit své okolí a zaujmout. Rovněž těm, kteří uvítají originální dárek, kterému nechybí vtip. Samozřejmě musíme vědět, komu tričko dáváme. Někteří lidé si umí udělat i legraci sami ze sebe, ale jsou lidé, kteří by se mohli spíš urazit. Proto pečlivě vybíráme především podle povahy jednice.

Obrázek: bastard.cz

Autor: Gábina

Gábina
Jmenuji se Gabriela Kortová, narozena jsem ve znamení lva. Mezi moje koníčky patří psaní, kreativní činnost, sport. Jsem partnerka, maminka, teta, dcera, sestra, kamarádka, a když to situace vyžaduje, tak herečka. Mám ráda veselé a upřímné lidi.

Komentovat

Email nebude publikován. Požadovaná pole jsou označena *

*

Scroll To Top