Účesy pro polodlouhé vlasy

Fotografie publikována se svolením marin Photography / FreeDigitalPhotos.net

Polodlouhé účesy sluší téměř každé ženě a těší se největší oblibě. Vlasy střední délky jsou rozumnou volbou zejména pro nositelky jemných, řidších a rovných vlasů. Délka dosahujícím k ramenům je velmi lichotivá. Polodlouhý účes nikdy nezevšední, protože nabízí neskutečné množství variant. Zbavit se fádnosti a dodat jiskru vašemu účesu nebude až tak složité.

Rovné vlasy natočte

Plážové, retro či ležérní vlny, které vženou vítr do vašich vlasů, vás rozjasní, dodají objem a vypadají velice něžně a sexy. Emma Roberts, je toho příkladem.

Emma Roberts hawtcelebs.com

Emma Roberts hawtcelebs.com

Oživte vlasy novou barvou

Přemýšlejte o netradiční barvě nebo stále oblíbeném stylu ombré. Vlasy můžete rovněž oživit speciálními lesky na vlasy. Pokud se chystáte na párty, vyzkoušejte barevné pramínky, které přichytíte velmi snadno, díky sponce.

thehairstyler.com

thehairstyler.com

Hrajte si s ofinou

Ať už máte ofinu dlouhou nebo krátkou dá se s ní různě vyhrát. Ofinu můžete mít buď do čela, nebo na stranu. U delší ofiny jí můžete přehodit na stranu a nechat sestupně prostříhat. Další varianta na změnu může být třeba ofina clip in. Nemusíte se hned uchylovat ke stříhání své vlastní ofiny.

playwithfashion.net

playwithfashion.net

Dlouhé vlasy za 5 minut

Pokud zrovna nemáte dlouhé vlasy a toužíte po krásných vlasech, které z vás udělají hvězdu večera, zkuste vlasy clip in. Ty se dají využít jak na zhuštění účesu, tak na prodloužení. Neničíte si své vlastní vlasy a můžete střídat účes krátký nebo dlouhý. Až se budete chystat na návštěvu své kadeřnice, můžete je vzít sebou a kadeřnice, je sestříhá přesně podle vašeho přání. V nabídce na trhu jsou vlasy umělé, které pořídíte za pár kaček, nebo přírodní. Přírodní vlasy clip in jsou sice finančně nákladnější, ale dají se žehlit, fénovat či tónovat neagresivní barvou.

celebritymane.com

celebritymane.com

 

Fotografie publikována se svolením marin Photography / FreeDigitalPhotos.net

Autor: Gábina

Gábina
Jmenuji se Gabriela Kortová, narozena jsem ve znamení lva. Mezi moje koníčky patří psaní, kreativní činnost, sport. Jsem partnerka, maminka, teta, dcera, sestra, kamarádka, a když to situace vyžaduje, tak herečka. Mám ráda veselé a upřímné lidi.

Komentovat

Email nebude publikován. Požadovaná pole jsou označena *

*

Scroll To Top