Věci, které o svém partnerovi vědět nemusíte…

Fotografie publikována se svolením stockimages / FreeDigitalPhotos.net

Vztah je běh na dlouhou trať a je jen na vás, jak se s ním poperete a zda dokážete udělat v životě ústupky. Mnohé ženy chtějí o svém partnerovi vědět vše. Jak se mu ráno vstávalo, co snídal, v kolik dorazil do práce, co svačil, co měl k obědu, kdo ho v kanceláři navštívil během celého dne, na čem všem pracoval, v kolik odcházel z práce, v kolik dorazil domů a tak dále a tak dále. Chtějí prostě znát sebemenší detail. To může muže poněkud zaskočit, překvapit a nemusí mu to nutně přijít vhod. Takový muž si může připadat jako u výslechu, kde musí hlásit sebemenší drobnost. Popřípadě bude mít pocit, že mu žena omotává smyčku okolo krku a utahuje ji a utahuje. Jsou věci, na které se zkrátka partnera neptejte, tyto věci prostě vědět nemusíte.

Kolik jsi měl milenek a sexuálních partnerek?

Samozřejmě nás ženy hrozně moc zajímá, kolik sexuálních partnerek měl náš současný protějšek. Mnohé páry si vyměňují seznamy, kde uvádějí své bývalé, se kterými spali. Ne vždycky je to však přínosné. Nemusíte nutně vědět přesný počet partnerek. I když vám ten počet partner řekne, budete přemýšlet, je to moc, nebo málo, nevymýšlí si, neubírá si? A rázem je o zábavu postaráno, proudí vám to v hlavě. Navíc se může stát, že najdete v seznamu jméno, které znáte, a to vám zrovna moc nálady nepřidá. Raději po tom nepátrejte. Minulost je zkrátka minulost. Vy žijete v budoucnosti.

Co se ti v noci zdálo?

Každý má občas erotické sny. I vám se určitě někdy zdálo o nějakém krásném herci, o bývalém partnerovi a podobně. A určitě také nechcete, aby to váš partner věděl, vždyť jde jen o sen. Když vám partner odpoví upřímně, že se mu zdálo o té krásné modelce, budete naštvaná. Zkrátka a jednoduše sny jsou tabu, nechtějte to vědět.

Co jste s klukama řešili?

Tak, jako vy vyrážíte na dámskou jízdu, i partner vyráží s kamarády na pivo. Pánové, podobně jako ženy, proberou u piva všechno možné a řeší také své přítelkyně. Nepátrejte po tom, co si váš partner s kamarády u piva povídali, partner vám to stejně neřekne, bude naštvaný, protože vyzvídáte. On přece také nevyzvídá, co řešíte s kamarádkami. A taky by určitě nebyl nadšený, kdyby se dozvěděl, že my ženy, probíráme se svými kamarádkami naprosto všechno, problémy ve vztahu, problémy v práci i problémy v ložnici. A kterému chlapovi by se líbilo, kdyby věděl, že partnerčina nejlepší kamarádka ví, že má občas nějaké ty potíže.

Jaké známky jsi měl ve třetí třídě?

Zajímat se o studium je dobré. Měla byste vědět, jaké má školy, jestli někdy propadl, jaké má uplatnění po škole. Pokud vám partner chce říct, jaké měl známky, je to na něm. Pídit se po tom, jaké měl známky, jaké měl poznámky, jestli měl ve třetí třídě jedničku nebo dvojku z matematiky je naprosto zbytečné. K čemu vám to bude? Jsou to nedůležité informace, důležitější je, jak se svými znalostmi nakládá a jak je umí využít.

Kdy poznám tvého bratrance?

Rodina o člověku hodně prozradí, ale výzkumy ukazují, že lidé raději představí svého nového partnera nejdříve přátelům, teprve poté rodičům. Něco na tom bude, představit partnera rodičům je pro mnohé vážný krok a je ve vztahu vnímán jako jeden z milníků jako například první dovolená, sestěhování se a tak dále. Důležité je, abyste svého partnera představili lidem, kteří vás ovlivňují, se kterými se stýkáte a často s nimi komunikujete.
Pokud je váš partner v častém kontaktu s tetou, představí vám svou tetu, pokud však má bratrance, kterého vídá jednou za deset let, není nutné na partnera tlačit, aby vás představil. Lidé, se kterými si váš partner nerozumí, se kterými nekomunikuje, nevidí se s nimi často, o něm nic moc nevypovídají, a tak, pokud si chcete udělat obrázek o partnerovi, soustřeďte se na ty, kteří jsou s ním v kontaktu.

Fotografie publikována se svolením stockimages / FreeDigitalPhotos.net

Autor: Zuzana

Komentovat

Email nebude publikován. Požadovaná pole jsou označena *

*

Scroll To Top