X-Men: Budoucí minulost přichází do kin

budouciminulost

Do kin se tento týden vřítili noví X-Meni. V CSFD (Československá filmová databáze) začnou hodnocení přibývat až po premiéře 22.5., nicméně na mezinárodní internetové databázi (imdb) mají po 7.000 hodnoceních zatím krásných 9,3 z 10. K sérii se vrací její stvořitel a režisér prvních dvou dílu Bryan Singer a díky rozpočtu a účasti hereckých es se máme na co těšit ! Film o zmutovaných hrdinech má označení Budoucí minulost a ve filmu tak uvidíme mladé i staré verze Magneta, profesora Xaviera a dalších postav až na Wolverina, který díky svým schopnostem regenerace nestárne.

Ve filmu hrozí všem xmenům hrozba vyhlazení a to by znamenalo jejích definitivní zánik. Rasa mutantů se zvláštními schopnostmi byla odjakživa ohrožena ať už fanatiky, vojáky, nebo politiky, ale nyní je ve vzduchu obří hrozba, která může všechny navždy vyhladit. Neexistuje žádná možnost, jak nebezpečí odvrátit – tedy jen reálná. Jediná, a to dost neskutečná, cesta vede totiž přes minulost, na počátek Xmeních událostí. Tedy někam za děj předchozího filmu První třída, který popisoval sjednocení mutantů a počátek vztahu Magneta a Xaviera. Právě tam – do minulosti – je vyslán Wolverine, kterého ztvárnil opět Hugh Jackman. Ten se bleskurychle uzdravuje a jeho tělo je tvrzeno adamantiem, a proto může tento úkol podstoupit. Jeho zdánlivě nesplnitelný úkol je zabránit v minulosti tomu, aby se z dvou přátel stali protivníci na život a na smrt.  Jedině tak budou tito dva v budoucnosti čelit temné síle společně.

Herecké obsazení je skutečně hvězdné a očekávají se astronomické výdělky. Objeví se zde Ian McKellen, Michael Fassbender, Hugh Jackman, Hale Berry, Patrick Stewart, Ryan Reynolds, James MacAvoy a další. Nezbývá, než si zajít do kina a vychutnat si tento určitě chutný blockbuster, který doplní Xmenovskou sérii.

 

Obrázek použit se svolením distributora filmu / imdb.com

Autor: Michal Dokoupil

Komentovat

Email nebude publikován. Požadovaná pole jsou označena *

*

Scroll To Top