Zkrášlete svou zahradu pomocí fontány!

Zkrášlete svou zahradu pomocí fontány

Zahrada je pro mnohé z vás oázou klidu. Místem, kam chodíte za vítaným odpočinkem či příjemnou relaxací, kde trávíte společný čas s rodinou, nejbližšími či přáteli, kde si pochutnáváte na dobrotách z grilu – zkrátka místem, kde se cítíte dobře. O důvod navíc, proč si svůj pozemek zařídit tak, aby vám nejen plně vyhovoval po funkční stránce, ale abyste si zde připadali uvolněně a byli obklopeni věcmi, jež ve vás vyvolávají příjemné pocity. Ideálním zpestřením jsou fontány do zahrady.

Aby vaše zahrada získala na přitažlivosti

Je vaše zahrada dokonalá, nebo máte pocit, že jí pořád něco chybí? Položte si ruku na srdce a upřímně si odpovězte na otázku, s jak svědomitě jste přistupovali k zařízení vašeho pozemku. Dospějete-li k názoru, že vaše zahrada potřebuje jakousi třešničku na dortu, může pro vás být jasnou volbou zahradní fontána. Ta na váš pozemek vnese potřebnou dávku přitažlivosti i zajímavosti, stane se obohacením, které uvítáte i ozdobou, na kterou budete hrdí. Současná doba je pro zahradní fontánky více než svolná, a proto věřte, že si máte z čeho vybírat. Více informací o fontánách naleznete zde.

Rozšiřte si obzoryfontána

Dávno není pravidlem, že by se vodní prvky v zahradě týkali jen jezírek či menších rybníčků. Stále častěji jsou na soukromých pozemcích k vidění i zahradní dekorace sochy a fontány, nechybí ani chrliče, vodopády či stále oblíbenější zahradní kašny.  Zajímá-li vás více informací o kašnách, jež rozšíří vaší estetickou sbírku na zahradě, navštivte tuto stránku.

Vhodné umístění

Zaujaly vás zahradní jezírkové fontány natolik, že jste se rozhodli jednu takovou pořídit, ale nyní si nevíte rady s jejím umístěním? Rádi vám s tímto úkolem pomůžeme, proto rozhodně čtěte dál! Spousta lidí se pořízení fontány vyhýbala díky představě složité montáže, což je ale naprosto zbytečné. Najdete-li teoretickou rovinu, máte vyhráno. Při výběru místa myslete na to, že vám fontána nesmí překážet a zároveň by do vody nemělo pražit sluníčko po celý den – v případě, že v ní budete mít rybičky. Vhodnou volbou je polostín, avšak ani stín nevadí.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Autor: Gábina

Gábina
Jmenuji se Gabriela Kortová, narozena jsem ve znamení lva. Mezi moje koníčky patří psaní, kreativní činnost, sport. Jsem partnerka, maminka, teta, dcera, sestra, kamarádka, a když to situace vyžaduje, tak herečka. Mám ráda veselé a upřímné lidi.

Komentovat

Email nebude publikován. Požadovaná pole jsou označena *

*

Scroll To Top