Známe flirtovací triky, které na muže rozhodně nezabírají!

Fotografie publikována se svolením David Castillo Dominici / FreeDigitalPhotos.net

Flirtování mnozí berou jako sport, jako příjemné zpestření večera. Flirtovat se dá naprosto kdekoliv, v parku, v tramvaji, v obchodě, v baru, na party, zkrátka kdekoliv, stačí jen najít druhý objekt k flirtování a je hotovo! Osobně flirtuju ráda, je to takové příjemné zpestření a navíc se mi vždycky zvedne nálada, když se na mě třeba v tramvaji muž usměje, nebo na mě mrkne. Ženy obecně rády flirtují a upřímně, proč ne? Vždyť je to moc fajn, když se za vámi někdo otočí, usměje se. Připadáte mu hezká, milá. A jak říká moje teta, úsměv nestojí vůbec nic a zahřeje u srdce.

I flirtování má svá pravidla a také věci, které nezkoušejte ani za  nic na světě. Mnohé ženy si myslí, že jsou přebornicemi ve flirtování, ale skutečnost je mnohdy jiná. Používají „osvědčené triky“, které vám připadají naprosto skvělé a jedinečné, ale muži je mohou považovat za velké klišé, které je spolehlivě od flirtování odradí. Jaké triky to jsou?

Mrkání

Říkáte si, že mrkání může vašemu protějšku, se kterým chcete flirtovat, připadat sexy. Naznačujete toho mnoho a podnítí to partnera k činům. Jedno mrknutí možná ještě muži snesou, ale když budete mrkat na partnera několikrát za večer, nebude to vůbec působit sexy a svůdně. Spíše budete působit jako, že vám do oka něco spadlo, že máte zánět spojivek a partner vám během večera může diskrétně podat vizitku, na které je telefonní číslo na očního doktora. To zrovna není nejideálnější způsob, jak muže sbalit či jak s ním flirtovat.

Svůdná chůze

Svůdná chůze sama o sobě je ta vaše přirozená, když se pohupujete v bocích, popřípadě když chodíte na podpatcích, tak žena působí více sexy a svůdně. Když se však ženy snaží cíleně o svůdnou chůzi, nedopadá to vůbec, ale vůbec dobře. Pokud to ustojíte a během své svůdné chůze sebou nehodíte o zem, je to pro vás plus, ale přehnané kroucení v bocích, přehnané pohupování zadečkem vypadá spíš než sexy, zoufale, trapně a je to důvod k smíchu, ne k flirtování.

Natáčení vlasů na prst

Svůdné je, když si ženy natáčejí pramínek vlasů na prst či si s vlasy různě hrají a sahají si do nich. Je to určitý způsob dotýkání sebe sama, kdy se ženy snaží, aby vyvolaly mužskou pozornost. Muži však toto natáčení vlasů na prst berou spíše jako projev nervozity, nebo projev toho, že vás to očividně nebaví, nebaví vás to, co vám muž povídá, a tím pádem se přestane automaticky snažit. Natáčení vlasů na prst bylo možná svůdné před několika lety, dnes už ne.

Olizování rtů popřípadě svůdné žvýkání

Ve filmech je to naprosto svůdné a sexy. Pomalé olíznutí smyslných a velkých rtů. V reálu však takovou parádu s olíznutím rtů neuděláte. Na filmovém plátně to působí skvěle, ale to jsou filmové efekty, kdy počítačově upraví rty, upraví jazyk a natočí to tak, aby to působilo co nejvíc sexy. Vy však nemáte tolik pokusů. Olizování rtů však může snadno sklouznout ze svůdného na trapné. Jazykem se olíznete více, nepůsobí to svůdně, všude máte sliny a podobně. No raději to nezkoušejte. Podobně je na tom žvýkání žvýkačky, možná kdysi působilo svůdně to, když někdo žvýkal a třeba k tomu měl trošku pootevřenou pusu. Nyní to však vypadá, jako by nějaký dobytek přežvykoval trávu na pastvě.

Přehnaný smích

Upozornit partnera na sebe, to je cíl flirtování, aby si vás partner všiml, aby vás zpozorovat a vy jste přitáhla jeho pozornost. Přitáhnout pozornost můžete třeba úsměvem. Mnoho žen se však snaží pozornost přitáhnout velkou salvou smíchu a předstíráním, jak skvěle a dobře se bavíte. Navíc, když je ve vaší blízkosti, smějete se naprosto všemu, co řekne, a to pěkně nahlas. Smát se je dobré věcem, které vám přijdou vtipné. Když se budete smát čemukoliv, co váš protějšek řekne, budete se smát i větě, musím jít na záchod, a to partnera spolehlivě odradí.

Fotografie publikována se svolením David Castillo Dominici / FreeDigitalPhotos.net

Autor: Zuzana

Komentovat

Email nebude publikován. Požadovaná pole jsou označena *

*

Scroll To Top